PORADY EKSPERTA: MARTYNA MAGIEROWSKA – Makijaż doskonały? Tak, to możliwe!

      Możliwość komentowania PORADY EKSPERTA: MARTYNA MAGIEROWSKA – Makijaż doskonały? Tak, to możliwe! została wyłączona

Tym razem w studiu Radia Impuls gościła kosmetolog i lingeristka, która podzieliła się praktyczną wiedzą na temat makijażu permanentnego. Dowiedzieliśmy się, jak przebiega taki zabieg i jakich rezultatów można po nim oczekiwać.

Co oznacza określenie “makijaż permanentny”? Dla kogo jest przeznaczony? Dlaczego czas wakacji jest odpowiedni na jego wykonanie? A jakie są bezwzględne przeciwskazania? O tym wszystkim usłyszycie w pierwszej części audycji.

 

Jak długo utrzymuje się makijaż permanentny? Jakie czynniki wpływają na jego trwałość? Czy zabieg jest bezpieczny – i jakie ma długofalowe efekty? Osoby zainteresowane wykonaniem makijażu permanentnego brwi, oczu albo ust najczęściej zadają właśnie te pytania – dlatego my zadaliśmy je dzisiejszemu Ekspertowi.

 

Czy warto zdecydować się na makijaż permanentny przed tak zwanym “wielkim wyjściem”? Ważnym etapem po wykonaniu zabiegu jest okres rekonwalescencji – czego nie powinno się więc wykonywać po wprowadzeniu barwnika pod skórę? A na koniec dowiemy się, w jaki sposób zadowolone klientki doceniły naszego Eksperta.

Fot. Redakcja/JC