PORADY EKSPERTA: nauczyciele i trenerzy z RCKU – marketing sportowy, vlogowanie i hejt

      Możliwość komentowania PORADY EKSPERTA: nauczyciele i trenerzy z RCKU – marketing sportowy, vlogowanie i hejt została wyłączona

Młodzi słuchacze Radia Impuls i ich rodzice, na pewno zastanawiają się jaką szkołę wybrać w przyszłości, aby jak najlepiej się w niej spełnić i znaleźć dobrze płatną pracę.

Klasyczne rozterki rodzinne towarzyszyły wielu pokoleniom. Każde z nich w inny sposób musiały lub mogły wybrać swoją przyszłość. O pewnych sposobach na łączenie tradycyjnych zawodów i nowoczesnego podejścia na miarę XXI wieku mówili nauczyciele i trenerzy z Regionalnego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Puławach: Beata Nowak, Błażej Smyrgała, Michał Walendziak, Henryk Arciuch.

 

Czym jest RCKU, co zawiera się w tej nazwie? Jak zajęcia pozalekcyjne z vlogowania mogą wpłynąć na uczniów z klas sportowych?

 

Jeśli mamy dobrą kadrę i dostęp do najnowszych obiektów sportowych, to uczniowie mają duże prawdopodobieństwo do tego, aby zostać mistrzami w swojej dziedzinie. Jak ważne są dobre wzorce, które przedstawia szkoła?

 

Jak klasyczne zawody mogą być urozmaicone poprzez technologiczne zajęcia pozalekcyjne? Rozmawiamy o tym, jak myśleć o sobie w kwestii marketingu i rozwoju siebie jako rozpoznawalnej marce w Internecie.

 

 

(fot. pixabay.com)