PORADY EKSPERTA: prof. SMYK i dr GRALIŃSKI – dobra uczelnia w małym mieście?

      Możliwość komentowania PORADY EKSPERTA: prof. SMYK i dr GRALIŃSKI – dobra uczelnia w małym mieście? została wyłączona

Dobra uczelnia wyższa w małym mieście? To możliwe. Trzeba tylko dobrze znać specyfikę regionu i elastycznie tworzyć ofertę edukacyjną.

Brzmi jak łatwy przepis na sukces, ale nie zawsze tak jest. To trudna praca i wyzwanie, którego podjął się Wydział Zamiejscowy UMCS w Puławach. W Poradach Eksperta w Eterze sprawdzimy jak Dziekan prof. Grzegorz Smyk i Pełnomocnik Dziekana dr Wojciech Graliński znaleźli sposób na realizacje wysokich ambicji edukacyjnych naszego regionu. Dlaczego puławski Wydział Zamiejscowy jest wyjątkowy na tle innych regionów?

 

Jakie studia wybrać, jak puławska uczelnia przygotowuje się do kształcenia na potrzeby rynku pracy? Czy może mieć jakiekolwiek kompleksy względem większych ośrodków akademickich?

 

Trzeba pamiętać, że nie zawsze pierwszy wybór studiów jest doskonały. Czasem powinniśmy coś zmienić, dostosować się do zmieniającego się świata. Wszystko po to, aby nie zostać w tyle… Na zmieniające się zapotrzebowanie na rynku pracy reaguje także Wydział Zamiejscowy UMCS w Puławach. Jakie kierunki proponowane przez uczelnię mogą pomóc przyszłym studentom?

 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź uczelnię wirtualnie na Wydziałowych Drzwiach Otwartych 13 maja.  Kliknij TUTAJ

 

(fot. pixabay.com)