Poseł JAN ŁOPATA: m.in. o rosnących szaleńczo cenach na wszystko

„Poseł” to brzmi dumnie, chociaż w ostatnich kilku latach ranga posła w oczach obywateli znacznie spadła – w sporej części na „życzenie” samych posłów ogarniętych walką, często bez przebierania w środkach i koniecznie przed kamerami telewizyjnymi.

Wtedy zmieniają oni świat – i do tego na ostro. Często jednak zapominając o swoich lokalnych wyborcach i ich „małej ojczyźnie” – dla tych posłów często Zwoleń, Kozienice, Puławy, Dęblin czy Opole Lubelskie są tylko potrzebną do oddania głosów trampoliną. Są też tacy posłowie, których celem jest przetrwać od wyborów do wyborów, a o swojej ziemi i o nas przypominają sobie na trzy miesiące przed wyborami.

Ale są też tacy posłowie, którzy codziennie ciężki pracują zajmując się ludźmi i ich sprawami tu – by naprawdę żyło nam się lepiej. I choć to nie są zwykle sprawy z pierwszych stron gazet i wiadomości w głównych stacjach telewizyjnych to dla nas, dla mieszkańców, są najważniejsze. Do takich posłów należy właśnie JAN ŁOPATA z Polskiego Stronnictwa Ludowego, którego Maciej Dobrowolski zaprosił dziś do radiowego studia. 

A jak przebiegła ta rozmowa, można przekonać się już teraz, odtwarzając nagranie:

 

Źródło zdjęcia: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.