NAJBARDZIEJ WYROZUMIAŁY SZEF POSZUKIWANY! Czekają nagrody

      Możliwość komentowania NAJBARDZIEJ WYROZUMIAŁY SZEF POSZUKIWANY! Czekają nagrody została wyłączona

„Pracodawca przyjazny WOT” – taki tytuł czeka na tych przedsiębiorców z naszego regionu, którzy zatrudniają lubelskich Terytorialsów i wspierają ich w wypełnianiu służby wojskowej.

Ten konkurs zadebiutował w ubiegłym roku – i pomógł wyróżnić tych polskich pracodawców, którzy doceniają to, że zatrudniają żołnierzy, a w razie potrzeby pomagają im pogodzić obowiązki zawodowe z tymi, które wynikają ze służenia w wojskowej formacji. Aktualna, druga edycja konkursu wyłoni zwycięzców w czterech kategoriach.

Kandydatów z Lubelszczyzny można zgłaszać bezpośrednio do 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej – a mogą to robić zarówno sami pracodawcy, jak też ich pracownicy-żołnierze. Czas na przedstawienie zgłoszeń minie 22 stycznia, czyli w następną środę.

Później, wyłonieniem zwycięzców w regionie zajmie się komisja brygadowa – a lubelscy laureaci przejdą do finałowego, ogólnopolskiego etapu. Ta główna finałowa gala odbędzie się w maju, wtedy poznamy głównego finalistę i pozostałych laureatów. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.wojskopolskie.pl.

Źródło zdjęcia: materiał nadesłany przez oficera prasowego 2LBOT