Poznaj rodzime firmy, które znalazły sposób, by przetrwać – “OD BRZUSZKA DO MALUSZKA”

      Możliwość komentowania Poznaj rodzime firmy, które znalazły sposób, by przetrwać – “OD BRZUSZKA DO MALUSZKA” została wyłączona

Dzisiaj z dużą radością prezentujemy Państwu firmy, które nie dały się pandemii czy ekonomicznej panice, która często była wynikiem działań telewizji informacyjnych – tego, że non-stop zalewają nas głównie negatywnymi informacjami. A przecież należy pamiętać, że żyjemy, bo respektujemy zasady, a jednocześnie myślimy nie tylko o sobie.

Kolejną puławską firmą wartą pokazania jest znany z dotychczasowej stacjonarnej działalności sklep z artykułami dla dzieci “OD BRZUSZKA DO MALUSZKA”. Właścicielka Aleksandra Grabczak, gdy zapadła decyzja o zamknięciu czasowym sklepów stacjonarnych, przeniosła swoją działalność do Internetu, szybko tworząc zarówno samą stronę jak i procedury zakupu i odbioru towarów. Jak nas poinformowała, wiemy, że wejście na rynek on-line spowodowało rozszerzenie liczby klientów na tych spoza Puław i okolicy. To stworzyło możliwości rozwoju firmy.

Na szczęście puławski sklep stacjonarny jak i wszystkie pozostałe sklepy szykują się do ponownego otwarcia. Co jednak nie zmieni faktu iż trochę wymuszona sytuacją zmiana i wejście w sprzedaż wysyłkową zarówno sklepowi “OD BRZUSZKA DO MALUSZKA” jak i innym sklepom, które podjęły to wyzwanie, da szansę na szybki powrót do gry.