Poznaj rodzime firmy, które znalazły sposób, by przetrwać – ANTYBAKTERIA

      Możliwość komentowania Poznaj rodzime firmy, które znalazły sposób, by przetrwać – ANTYBAKTERIA została wyłączona

Nie będziemy się powtarzać, że żyjemy w czasach, które nas zaskoczyły. Jest wiele powiedzonek (czasem śmiesznych), które mówią o tym, że człowiek jest w stanie przyzwyczaić się do wszystkiego.

Tak samo jest z gospodarką, która w pewnych swoich aspektach szybko zareagowała na obecną sytuację – oczywiście myślimy o tych jej gałęziach, które potrafiły się “przebranżowić”, dostosowując się do potrzeb rynku. Wszyscy ponieśliśmy, ponosimy i ponosić jeszcze będziemy straty i negatywne konsekwencje tego co rozpętało się wokół nas, ale najgorszym z możliwych wariantów było by bezczynne czekanie i poddanie się panice wywoływanej choćby przez telewizje informacyjne, które napędzają nasz strach i niektórych nie mobilizują, a wręcz paraliżują ich działanie.

Dlatego też nasze media – Radio Impuls i portal ToNaszRegion.pl zachęcają by świadomie z należytym respektem podchodzić do pandemii ale nie dać się zwariować. Dlatego też prezentujemy i będziemy prezentować firmy z naszego regionu, które znalazły sposób na siebie.

Jedną z takich firm jest puławski PEWEKS, kierowany przez Kamila Styczyńskiego i wcześniej była to między innymi firma transportowa, wypożyczająca auta, a w tej chwili przebranżowiła się na firmę, która m.in. odkaża z wirusów i bakterii pomieszczenia. Firma Antybakteria jest tylko przykładem, że rynek musi rządzić się swoimi prawami, bo życie nie znosi próżni.

Prosimy, byście Państwo informowali nas o tym, jak działacie w dzisiejszych czasach i jak radzą sobie wasze firmy? Piszcie o tym do nas na maila redakcja@dwamedia.pl.

Źródło zdjęcia: Peweks, Kamil Styczyński – Facebook