Praca dla Realizator/Montażysta Dźwięku

      Możliwość komentowania Praca dla Realizator/Montażysta Dźwięku została wyłączona

Realizator/Montażysta Dźwięku- praca

W związku z rozwojem Radia Impuls, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Realizator/Montażysta Dźwięku.

Obowiązki:

– komputerowy montaż treści dźwiękowych off-line

– realizacja za pulpitem mikserskim treści radiowych on-line

– auto-realizacja za pulpitem mikserskim wejść dj-skich on-line

– współtworzenie, tworzenie, prezentacja treści na antenie radiowej.

– tworzenie i prezentacja na żywo wraz z auto-realizacją

– tworzenie radiowych audycji autorskich – z montażem i/lub realizacją na żywo

– synchronizacja materiałów reporterskich w systemie emisyjnym

– archiwizacja programów autorskich

Oczekiwania:

– profesjonalizm

– samodzielność

– współpraca z zespołem

– dojrzałość emocjonalna

– zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Wymagania:

– Umiejętność rejestracji dźwięku i znajomość programów do cyfrowej edycji dźwięku

– Udokumentowane doświadczenie w konfiguracji profesjonalnych systemów emisji dźwięków i realizacji nagłośnienia

– Znajomość obsługi profesjonalnych konsolet nagłośnieniowych

Atutem będzie zainteresowanie lub doświadczenie dziennikarskie

Wybranej osobie oferujemy:

– kontrakt B2B/ umowę o pracę (pół etatu)

– wynagrodzenie zależne od wyników pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: aleksandra.papiez@radioimpuls.pl