Prezydent PAWEŁ MAJ: Czy damy radę?

Słowo koronawirus odmieniane jest już przez wszystkie przypadki, ma to swoje zarówno dobre jak i niestety złe strony, choćby dlatego, że wśród większości z nas wyraźnie następuje proces „zmęczenia materiału”.

Psychologia ma na to zachowanie odpowiednie określenia – i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Natomiast powinniśmy wiedzieć iż udawanie, że nie ma tematu lub przesadna histeria nie dadzą nic dobrego.

Przestrzegając zasad a jednocześnie rozsądnie i z należnym respektem powinniśmy podchodzić do tematu, jednocześnie ufając iż właściwe osoby w możliwy dla siebie sposób – wynikający z ich wiedzy i możliwości, pomogą nam jak najbardziej bezpiecznie przetrwać ten okres.

Jeśli będziemy mądrzy, rozsądni i posłuszni, powinniśmy go przetrwać – w końcu wiadomo, że damy radę!!! O tym właśnie dzisiaj w samo południe na antenie Radia Impuls Maciej Dobrowolski rozmawiał z człowiekiem niezwykle popularnym w Puławach, nie tylko z racji piastowanego urzędu, ale i swojej charyzmy, i konsekwencji w dążeniu do celu – Prezydentem Pawłem Majem

 

 

2 comments on “Prezydent PAWEŁ MAJ: Czy damy radę?

  1. Jagiełło

    Musimy dac! A jak mądrze bedziemy teraz postępować, to jak po każdej wojnie, gospodarka rozkwitnie. Byleby opanować mądrze aktualny chaos

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.