Przed finałem WOŚP – licytacja dzieł sztuki w Puławach

      Możliwość komentowania Przed finałem WOŚP – licytacja dzieł sztuki w Puławach została wyłączona

30 stycznia nadejdzie 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To największa w Polsce akcja charytatywna, organizowana z myślą o doposażaniu polskich szpitali. W ciągu dotychczasowych 29 finałów, zebrano na ten cel w sumie 1,5 miliarda złotych i kupiono ponad 67 tysięcy urządzeń medycznych.

W następną niedzielę okaże się, jakie efekty przyniesie jubileuszowy finał tej akcji – tym razem zebrane środki mają być przeznaczone na zakup sprzętów dla oddziałów okulistyki dziecięcej. Przedostatniego dnia stycznia wolontariusze będą kwestować na ulicach, ale wiele zbiórek i aukcji odbędzie się jeszcze wcześniej.

W Puławach będzie to między innymi licytacja dzieł sztuki – a zostanie przeprowadzona w Klubie Muzycznym SMOK w następną sobotę, 29 stycznia. Od godziny 17.00 będzie można zawalczyć tu o konkretne obrazy, mając na uwadze charytatywny cel całego wydarzenia. Na osłodę, do wylicytowania będzie także tort.

Natomiast już teraz do udziału w tym przedsięwzięciu mogą się zgłaszać darczyńcy, którzy chcieliby jeszcze przekazać na aukcję jakieś dzieła sztuki. W tej sprawie trzeba kontaktować się ze sztabem WOŚP, zorganizowanym przy Hufcu ZHP Puławy. Telefon kontaktowy to: 518 742 609.

Źródło plakatu: KM SMOK