Przedświąteczna zbiórka krwi na Azotach – zapisz się!

      Możliwość komentowania Przedświąteczna zbiórka krwi na Azotach – zapisz się! została wyłączona

„Daj trochę siebie na Święta” – to hasło terenowej zbiórki krwi, która w najbliższy piątek (18 grudnia) odbędzie się w Puławach, w budynku Dyrekcji Naczelnej Zakładów Azotowych.

Kolejny raz Klub Honorowych Dawców Krwi „Dar Życia” działający przy Grupie Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A. zachęca do zostania krwiodawcą – i przekonuje, że to jeden z najlepszych prezentów, jakie można zrobić drugiej osobie. Uczestnicy tej przedświątecznej zbiórki, którzy bezinteresownie oddadzą krew, w zamian dostaną drobne upominki.

Tradycyjnie, w przeprowadzeniu zbiórki pomogą pracownicy lubelskiego RCKiK: będą czekać na chętnych w sali konferencyjnej nr 16. Rejestracja ruszy o godzinie 8.30 – a każdy krwiodawca zostanie poproszony o zjawienie się na konkretną godzinę.

O udziale w akcji trzeba pomyśleć już teraz – trwają telefoniczne zapisy, które prowadzi Tomasz Ogrodnik. Wystarczy zadzwonić pod numer 609 933 998 albo wysłać SMSa, w treści wpisując imię i nazwisko. Można to zrobić najpóźniej w ten czwartek (17 grudnia).

Źródło zdjęć: RCKiK, Klub HDK “Dar Życia” przy Grupie Azoty Zakładach Azotowych „Puławy” S.A. – Facebook