Przyjdź na koncert charytatywny dla puławskiego Hospicjum

      Możliwość komentowania Przyjdź na koncert charytatywny dla puławskiego Hospicjum została wyłączona

Już w tę niedzielę nadarzy się okazja, żeby wesprzeć puławskie Hospicjum im. św. Matki Teresy: właśnie na niedzielę zaplanowano bowiem specjalny koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na potrzeby tej placówki.

W Hotelu „Trzy Korony” wystąpi wokalistka Nula Stankiewicz, a zaśpiewa piosenki Jonasza Kofty. Wraz z nią na scenie wystąpi Janusz Strobel, kompozytor, który przygotował dla znanych utworów zupełnie nowe aranżacje, sam zagra też na gitarze, akompaniując wokalistce. Trzecim muzykiem, którego będzie można posłuchać, będzie Jerzy Małek, grający na trąbce, a cały występ będzie jeszcze wzbogacony o multimedialną projekcję. Na widzów czeka więc wiele artystycznych wrażeń: będzie można na nowo wzruszyć się tekstami Jonasza Kofty i podziwiać umiejętności muzyków.

Koncert zatytułowany „Idź swoją drogą” odbędzie się w Hotelu „Trzy Korony” tę niedzielę, o godzinie 17.00. O bilety-cegiełki (w cenie 40 zł) trzeba pytać w siedzibie hospicjum, przy ulicy Niemcewicza, można je też zarezerwować, dzwoniąc pod numer 606 875 730. Na koncert zaprasza Puławskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych  „HOSPICJUM”, A głównym sponsorem jest Grupa Azoty Puławy.

 

Nie znaleziono galerii.

 

Źródło plakatu: https://www.pulawy.eu/artykuly/koncert-charytatywny-na-rzecz-hospicjum,42051.htm