Puławscy kierowcy – dobre wieści!

      Możliwość komentowania Puławscy kierowcy – dobre wieści! została wyłączona

W Puławach można już korzystać z nowego odcinka ulicy Kowalskiej – wczoraj odbioru technicznego dokonał prezydent Paweł Maj.

Nowa droga posłuży teraz kierowcom, pieszym i rowerzystom, są tu też zatoki autobusowe i nowe miejsca parkingowe, a wszystko dobrze oświetlają lampy LED. Prezydent Maj, który wczoraj obejrzał wczoraj dokładnie nowy odcinek ulicy Kowalskiej, uznał że krawężniki przy przejściach dla pieszych i ścieżkach rowerowych są za wysokie – dlatego na jego wniosek będą jeszcze obniżane.

Informując o tym wszystkim na swoim Facebooku, prezydent dodał, że unowocześnienie ulic w południowej części Puław jest bardzo ważne, między innymi dlatego że wkrótce będzie tu powstawało coraz więcej domów jednorodzinnych.

Przypomnijmy, że według planów przedłużona ulica Kowalska będzie połączona z ulicą Powstańców Listopadowych. Tam trwają już ostatnie prace wykończeniowe – i jak zapowiedział prezydent Maj, ulice będą połączone już w grudniu tego roku. Dodajmy, że korzystając z nowej trasy, będzie można omijać część ulicy Włostowickiej.

 

Nie znaleziono galerii.

 

Źródło zdjęcia: https://www.pulawy.eu/artykuly/odbior-techniczny-ulicy-kowalskiej,42095.htm