Puławscy policjanci dbają, żeby te wakacje były bezpieczne

      Możliwość komentowania Puławscy policjanci dbają, żeby te wakacje były bezpieczne została wyłączona

Od początku letniej przerwy od nauki mundurowi zajmujący się profilaktyką, a także dzielnicowi z Puław i rejonu odwiedzają te miejsca na terenie powiatu puławskiego, gdzie odpoczywają dzieci i młodzież, a więc kolonie, obozy sportowe i harcerskie.

Te odwiedziny to oczywiście okazja do tego, żeby sprawdzić, czy ten odpoczynek przebiega bezpiecznie i przypomnieć młodym ludziom podstawowe zasady mądrego wypoczynku. Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na tych młodych ludzi, którzy spędzają wakacje nad wodą – niestety w naszym kraju rośnie liczba utonięć, dlatego to bardzo ważne, żeby przypominać o tym, jak spędzać relaks w pobliżu rzek i jezior, żeby uniknąć kłopotów. O bezpieczeństwo korzystających z wypoczynku nad wodą dbają też policjanci pełniący służbę na policyjnej łodzi: oni zwracają uwagę zarówno na osoby kąpiące się, jak też pływające na różnego rodzaju sprzętach wodnych.

Źródło zdjęcia: http://www.lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/93707,Pulawy-Bezpieczne-wakacje-kontrole-i-porady.html