Puławska Biblioteka Miejska zaplanowała twórcze ferie

      Możliwość komentowania Puławska Biblioteka Miejska zaplanowała twórcze ferie została wyłączona

Jak spędzić tegoroczne ferie zimowe? Z powodu obostrzeń związanych z epidemią, musi to być odpoczynek w mieście – dlatego placówki kulturalne przygotowały dla najmłodszych wiele atrakcji.

W Puławach Biblioteka Miejska namawia, żeby nie rozstawać się z książkami i… z laptopem podłączonym do Internetu. Chociaż tym razem nie można spotkać się na specjalnych zajęciach zorganizowanych w samej bibliotece, będą okazje, żeby skorzystać z warsztatów i spotkań, jakie odbędą się w trybie online. Mali czytelnicy obejrzą teatrzyki i wezmą udział w warsztatach plastycznych. Oczywiście wypożyczalnia cały czas czeka na tych, którzy chcieliby znaleźć sobie nową lekturę na wolne dni.

Na zgłoszenia czeka też konkurs, który polega na namalowaniu wymyślonego bohatera bajki – takie prace biblioteka będzie przyjmować od przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych do 13 stycznia. Najciekawsze wizerunki zostaną później wykorzystane w teatrzyku pt.: “Bajka, jakiej nie znacie”. Szczegółowy regulamin i przydatne wskazówki dla śmiałków, którzy zechcą podjąć to twórcze wyzwanie, można znaleźć TUTAJ.

Źródło plakatów: Biblioteka Miejska w Puławach