Puławska poetka wyśpiewa swoje wiersze

      Brak komentarzy do Puławska poetka wyśpiewa swoje wiersze

„Na pięciolinii życia” – tak poetycko sformułowanym tytuł ma koncert, który już w ten piątek odbędzie się w Puławach.

Będzie to recital, jaki przedstawi Anna Filipiak-Matras, poetka i wokalistka, która mieszka i tworzy w Puławach. Koncert będzie więc gratką dla miłośników poezji śpiewanej, bo artystka przedstawi swoje autorskie wiersze, między innymi te, które można znaleźć w trzech wydanych przez nią tomikach poetyckich. Autorem muzyki do poetyckich strof jest puławski muzyk i aranżer Michał Matras.

Jak mówi sama artystka, tematyka utworów, jakie pojawią się podczas koncertu, będzie różnorodna – refleksyjne strofy będą przeplatać się z radośniejszymi, ale wspólnie stworzą udaną, barwną kompozycję, tak jak robią to różne nuty, wpisane na pięciolinię. W stworzeniu muzycznej oprawy dla wierszy wezmą udział profesjonalni muzycy, między innymi skrzypaczka Marta Jaworska, kontrabasista Andrzej Rotmański, akordeonista Dariusz Saramok czy perkusista Marek Kozak.

Recital „Na pięciolinii życia” odbędzie się w ten piątek w Sali Kongresowej Pałacu Czartoryskich – początek zaplanowano na godzinę 18.00, a wstęp na to kulturalne wydarzenie będzie wolny.

 

 

Źródło zdjęcia: www.domchemika.pl

Dodaj komentarz