Puławski Budżet Obywatelski – powoli kończy się czas na głosowanie!

      Możliwość komentowania Puławski Budżet Obywatelski – powoli kończy się czas na głosowanie! została wyłączona

Co w przyszłym roku kalendarzowym zmieni się w Puławach? Na to pytanie odpowiedzą wyniki nowej edycji Budżetu Obywatelskiego, a te zależą od samych mieszkańców miasta.

Podczas aktualnej edycji tych specjalnych konsultacji do etapu głosowania dostało się 27 projektów: 10 małych i 17 dużych. Zestawienie opublikowano już na stronie internetowej puławskiego ratusza. Są tam propozycje miejskich remontów, grupowych zajęć, wydarzeń plenerowych i różnych inicjatyw.

Głosowanie rozpoczęło się dzisiaj i potrwa przez tydzień, do wtorku 28 września (do godziny 15:30). Swoje poparcie można wyrazić wyłącznie drogą elektroniczną. Szczegóły wyjaśnia Ewelina Borawska z puławskiego Urzędu Miasta:

 

Link do wirtualnej platformy jest TUTAJ. Można tam oddać maksymalnie po trzy głosy na każdą z grup projektów.  Jak zostały podzielone? Kontynuuje Ewelina Borawska:

 

Niezależnie od tego, czy projekt jest Mały czy Duży, aby był zrealizowany musi uzyskać przynajmniej 300 głosów. Wyniki poznamy na początku przyszłego miesiąca.