Puławski MOSiR poleca się na lipiec

      Możliwość komentowania Puławski MOSiR poleca się na lipiec została wyłączona

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach dba o to, żeby mieszkańcom nie brakowało okazji do aktywnego, wakacyjnego odpoczynku.

W kalendarzu wydarzeń przygotowanych na sam lipiec są spływy kajakowe rzeką Wieprz (10 i 17 lipca), Turnieje Siatkówki Plażowej w Marinie Puławy (10 i 24 lipca) oraz pierwszy Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn dla bardzo młodych piłkarzy (roczniki 2008-2010 i 2011-2013).

Pierwsze atrakcje zaplanowano już na następny weekend, ale na przykład na spływy kajakowe trzeba się wcześniej zapisać, żeby zapewnić sobie miejsce w takiej wyprawie. Najbliższa, zaplanowana na 10 lipca, będzie mieć trasę z Baranowa do Strzyżowic. Kajakarze przepłyną około 19 kilometrów, pod czujną opieką ratownika wodnego z WOPR. W sprawie udziału w spływie trzeba dzwonić pod numer: 500 212 650.

Oczywiście warto pamiętać też o tym, że codziennie można odwiedzać obiekty, którymi zarządza MOSiR Puławy: to Park Wodny, niedawno odnowiony skatepark, stadion miejski, korty tenisowe czy wypożyczalnia sprzętów pływających i rowerów w Marinie Puławy.

 

Źródło zdjęcia tytułowego i plakatu: MOSiR Puławy