Puławski MOSiR proponuje sierpniowe przygody

      Możliwość komentowania Puławski MOSiR proponuje sierpniowe przygody została wyłączona

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach dba o to, żeby mieszkańcom nie zabrakło okazji do aktywnego spędzania wakacji. Zaczął się drugi miesiąc wakacji – i pojawiła się już sierpniowa oferta na “Aktywne Lato z MOSiR”.

W planach na ten miesiąc są dwa spływy kajakowe rzeką Wieprz – najbliższy odbędzie się już w tę niedzielę (8 sierpnia). To będzie wyprawa z Białek Dolnych do Kośmina – zakończona ogniskiem. Na uczestników przez cała podróż będzie uważał ratownik wodny WOPR. Udział w spływie jest płatny, również dlatego, że organizator zapewnia dojazd nad Wieprz i z powrotem do Puław. Zainteresowani mogą dzwonić pod numer 500 212 650, bo zapisy już trwają. Kolejna, a zarazem ostatnia podczas tych wakacji okazja na taką wyprawę nadarzy się jeszcze 22 sierpnia.

Poza tym, w drugiej połowie miesiąca ponownie sportowe emocje przyniosą gry zespołowe. 18 sierpnia na boisku KEN odbędzie się jeszcze drugi Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn, czyli sportowe zmagania dla bardzo młodych piłkarzy (roczniki 2008-2010 i 2011-2013). Natomiast 21 sierpnia przyjdzie pora na trzeci tego lata Turniej Piłki Siatkowej Plażowej w Marinie Puławy.

Jednocześnie, MOSiR przypomina, że przez cale lato można korzystać z wypożyczalni sprzętu pływającego w Marinie Puławy i z wypożyczalni rowerów. Obie są otwarte przez siedem dni w tygodniu, między 9.00 a 19.00. A co można wypożyczyć? Sprawdź TUTAJ.

Źródło plakatu: MOSiR Puławy