Puławski MOSiR zaplanował już Mikołajki – na lodzie

      Możliwość komentowania Puławski MOSiR zaplanował już Mikołajki – na lodzie została wyłączona

Początek grudnia to idealny moment, żeby ponownie otworzyć miejskie lodowisko. Poza tym, nadarza się okazja, żeby zaprosić także pewnego specjalnego gościa…

To wszystko wzięto pod uwagę w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji – i tak powstała propozycja dla puławian, żeby spędzili nadchodzące Mikołajki… na łyżwach! Właśnie 6 grudnia zostanie otwarte miejskie lodowisko, a do wspólnej zabawy będą zachęcać specjalnie przygotowane atrakcje.

Z całą pewnością łyżwiarzy odwiedzi Święty Mikołaj, a zjawi się z workiem pełnym słodyczy. Takich drobnych upominków powinno wystarczyć dla każdego, ale dzięki zaplanowanym konkursom będzie też sporo szans na zdobycie innych nagród.

Można już rezerwować sobie wolne poniedziałkowe popołudnie – otwarcie lodowiska zaplanowano na godzinę 15.00. W tym wyjątkowym dniu bilet wstępu będzie kosztował tylko symboliczną złotówkę.

 

Żeby w ten poniedziałek pojeździć na białej tafli w rytmie świątecznej muzyki, nie trzeba przychodzić z własną parą łyżew – tradycyjnie będzie można skorzystać z wypożyczalni.