Puławski MOSiR zaprasza na ostatnie letnie przygody

      Możliwość komentowania Puławski MOSiR zaprasza na ostatnie letnie przygody została wyłączona

Tegoroczne wakacje powoli dobiegają końca, a wraz z nimi także „Aktywne lato z MOSIR”. Ale jeszcze w nadchodzący weekend można wziąć udział w ostatnich specjalnych atrakcjach, przygotowanych przez puławski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W sobotę (21 sierpnia) w puławskiej Marinie odbędzie się kolejny Turniej Siatkówki Plażowej – żeby wziąć w nim udział, wystarczy w sobotni ranek zjawić się w Marinie Puławy. Mecze ruszą o godzinie 10.00, więc warto być odpowiednio wcześniej. Ten amatorski turniej ma w Puławach długą, prawie 30-letnią tradycję – a do sportowej zabawy zachęca na przykład fakt, że do gry wystarczy mieć tylko odpowiednio dużo zapału i energii, bo nawet buty nie będą potrzebne.

Natomiast w niedzielę (22 sierpnia) z inicjatywy MOSiR-u odbędzie się jeszcze jeden spływ kajakowy. Tym razem będzie to wycieczka z Puław do Borowej, nurtem Wisły – uczestnicy przepłyną 17 kilometrów, pod czujnym okiem ratownika wodnego. Poza tym, po wyprawie wszyscy odpoczną przy ognisku. Udział w tej wyprawie będzie płatny – również ze względu na późniejszy transport do miasta. Telefoniczne zapisy już trwają – pod numerem 500 212 650.

Podpowiadamy też, że w tę sobotę (21 sierpnia) nie będzie można wybrać się do parku wodnego przy ulicy Hauke-Bosaka – dlatego że na stadionie rozgrywany będzie mecz ligowy piłki nożnej, w którym zmierzą się Wisła Puławy i Chojniczanka 1930 Chojnice.

Źródło zdjęcia: MOSiR Puławy