Puławski ZUS znowu otwarty

      Możliwość komentowania Puławski ZUS znowu otwarty została wyłączona

Przypomnijmy, że tutejszą salę obsługi klientów zamknięto w połowie tego miesiąca, ponieważ u jednego z pracowników potwierdzono zakażenie koronawirusem.

Od dziś (27 października) wizyta w puławskiej placówce przy ulicy Lubelskiej jest już możliwa. W budynku są przestrzegane zasady reżimu sanitarnego: przy stanowiskach obsługi zamontowano szyby z pleksi, poza tym jest obowiązek dezynfekowania rąk i noszenia masek albo przyłbic. W każdy poniedziałek interesanci są obsługiwani od 8.00 do 18.00, a od wtorku do piątku mogą się tu wybierać między 8.00 a 15.00.

Jednak z uwagi na zaostrzone zasady bezpieczeństwa sanitarnego i wciąż rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem, Zakład zachęca, żeby kontaktować się z nim poprzez Platformę Usług Elektronicznych. Każdy, kto chciałby złożyć papierowe dokumenty, może skorzystać ze specjalnej skrzynki, ustawionej przed wejściem do budynku.

Przypominamy też, że już od tego czwartku (29 października) będzie można zacząć się umawiać na e-wizyty. W tej sytuacji do spotkania z pracownikiem ZUS wystarczy urządzenie z kamerą i mikrofonem, podłączone do Internetu.

Zapisz się na e-wizytę w ZUS. Sprawdź, jak to zrobić!