Puławskie Azoty sponsorem lubelskich siatkarzy!

      Możliwość komentowania Puławskie Azoty sponsorem lubelskich siatkarzy! została wyłączona

Grupa Azoty Puławy stała się sponsorem strategicznym drużyny siatkarzy z Lublina. LUK Politechnika Lublin będzie miała nowe, pewne finansowanie.

Dzisiaj miała miejsce konferencja prasowa, na której Jacek Janiszek, wiceprezes puławskich Azotów i Krzysztof Skubiszewski, prezes klubu, zaprezentowali stosowne umowy. Na spotkaniu obecny był także Ryszard Czarnecki, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej:

 

Dzięki tym decyzjom lubelska siatkówka będzie mogła rozwijać się równomiernie z pozostałymi, dużymi polskimi drużynami piłki siatkowej. O strategicznym mecenacie sportu na Lubelszczyźnie wspominał także obecny na miejscu Minister Artur Soboń – „W walce o PLUS Ligę, Grupa Azoty Puławy, to dodatkowe wsparcie dla zawodników, trenera i wszystkich fanów siatkówki”. A tak o zaangażowaniu w lokalny sport Grupy Azoty Puławy mówił wiceprezes, Jacek Janiszek:

 

Miejmy nadzieję, że dzięki stałemu wsparciu, drużyna siatkówki i środowisko akademickie dołożą się do tego, że będziemy mieli kolejną ekstraklasową drużynę siatkarzy. Także, jak wspominał prezes drużyny LUK Politechnika Lublin, Krzysztof Skubiszewski – taki sponsor strategiczny zagwarantuje spokój w realizacji odpowiedzialnie wyznaczanych klubowych celów.