PUŁAWY: Będzie szał!!! Festiwal Food Trucków

      Możliwość komentowania PUŁAWY: Będzie szał!!! Festiwal Food Trucków została wyłączona

Przed gośćmi puławskiej Mariny okazja, żeby poznać smaki różnych kuchni świata.

Pierwszy wrześniowy weekend upłynie w naszym mieście smakowicie – zadbają o to Food Trucki, które zjadą do Puław już w najbliższą sobotę. Na dwa dni zadomowią się nieopodal Wisły, a to znaczy że będzie można odpocząć nad rzeką, ciesząc się jednocześnie jakąś przekąską. Mobilne restauracje zaserwują burgery, frytki i zapiekanki, ale będzie można też znaleźć oryginalne dania z europejskiej i światowej kuchni.

Jedzenie będzie zdecydowanie na pierwszym miejscu, ale na gości będą czekały też inne atrakcje, które pomogą miło spędzić czas – i zachęcą, by w ten weekend odwiedzić Marinę Puławy w rodzinnym gronie. Pojawi się specjalna strefa zabaw dla dzieci, a dorośli będą mogli skorzystać ze strefy chill-outu, gdzie będzie królowała spokojna muzyka. Nie zabraknie też konkursów i zawodów, które wzbudzą sporo emocji.

Pierwszy w Puławach Festiwal Food Trucków rozpocznie się w tę sobotę, o godzinie 12.00 – tego dnia potrwa do 21.00, a w niedzielę ze wszystkich atrakcji będzie można skorzystać od 12.00 do 20.00. Oczywiście wstęp będzie wolny.

 

Nie znaleziono galerii.

 

Źródło zdjęć: materiały nadesłane przez organizatora.