PUŁAWY: Kto chętny na rowerową wycieczkę?

      Możliwość komentowania PUŁAWY: Kto chętny na rowerową wycieczkę? została wyłączona

Wakacje co prawda dobiegły końca, ale dobra pogoda wciąż zachęca do aktywnego wypoczynku. Ci, którzy lubią odpoczywać jeżdżąc na rowerze, mają okazję spędzić tę sobotę na miłej wycieczce.

Puławski Ośrodek Kultury zachęca do udziału w Jesiennym Rajdzie Rowerowym. Jego uczestnicy przejadą 50 kilometrów: w sobotni poranek, o godzinie 9.00, wyruszą z puławskiego Skweru Niepodległości i pojadą w stronę Jaroszyna. Później przejadą kolejno przez Dobrosławów, Klikawę, Trzcianki, Oblasy, Janowiec, Wojszyn, Nasiłów i Górę Puławską, po czym wrócą do Puław. Będzie więc okazja, żeby zwiedzić malownicze okolice zachodniego brzegu Wisły.

Żeby w ten sposób spędzić najbliższą sobotę, trzeba się jednak szybko zgłosić do Centrum Informacji Turystycznej – bo ilość miejsc w tym rajdzie jest ograniczona. W tej sprawie można też wysłać wiadomość na adres turystyka@domchemika.pl albo zadzwonić pod numer 81 458 67 40.

Udział w wyprawie nic nie kosztuje. Jedyne formalności jakich trzeba dopełnić, to poznanie regulaminu, a niepełnoletni rowerzyści muszą poprosić rodziców albo opiekunów o podpisanie zgody na udział w rajdzie. Wszystkie te materiały i wzory dokumentów można znaleźć na stronie internetowej „Domu Chemika”.

Źródło zdjęcia: https://domchemika.pl/aktualnosci,2019-08-30,jesienny-rajd-rowerowy.html