Puławy mają nową wiceprezydent!

      Możliwość komentowania Puławy mają nową wiceprezydent! została wyłączona

To ważne stanowisko objęła Beata Kozik – a informacją na ten temat podzielił się także na swoim Facebooku prezydent Paweł Maj.

Swoją nową zastępczynię przedstawia jako dynamiczną i niezależną osobę, która nie boi się trudnych wyzwań. Beata Kozik to absolwentka Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie – ukończyła tam Bezpieczeństwo Narodowe, a teraz jest w trakcie studiów doktoranckich.

Od 2018 roku działa w puławskiej Radzie Miasta, jako radna z Klubu Niezależnych Wyborców Pawła Maja. A tak sama Beata Kozik komentuje decyzje podjęte właśnie w puławskim ratuszu:

Już na etapie wyborów samorządowych w 2018 roku z obecnym Prezydentem Pawłem Majem połączyła nas wspólna wizja Puław. Tak jak prezydent głęboko wierzę, że jest to miasto z olbrzymim potencjałem i wspólnie będziemy pracować dla dobra miasta, a przede wszystkim mieszkańców. Te 2 lata pracy w Radzie Miasta to bardzo cenny czas, czas nauki i zrozumienia samorządu.

Nowa wiceprezydent od 7 lat prowadzi własną działalność gospodarczą. Prywatnie interesuje się sportem, lotnictwem i turystyką górską.

Źródło zdjęcia: UM w Puławach