PUŁAWY: Masz fajny pomysł? Być może miasto Ci go sfinansuje

      Możliwość komentowania PUŁAWY: Masz fajny pomysł? Być może miasto Ci go sfinansuje została wyłączona

W ten czwartek rusza nowa edycja Budżetu Obywatelskiego: czas zebrać pomysły, które doczekają się realizacji w 2020 roku.

Mieszkańcy Puław już po raz siódmy mają szansę zaproponować potrzebne ich zdaniem projekty, które powinny zostać zrealizowane na terenie miasta. W ten czwartek rusza nabór takich pomysłów – cały projekt trzeba nie tylko sformułować i opisać, ale też zebrać pod nim 20 podpisów poparcia. Wzór formularza, jaki trzeba wypełnić, już w czwartek będzie można znaleźć na stronie internetowej puławskiego Urzędu Miasta. W każdą środę na Placu Chopina, o 15.00, pojawi się też punkt konsultacyjny, w którym będzie można dowiedzieć się więcej o zasadach Budżetu Obywatelskiego. Gotowe projekty będą przyjmowane w Urzędzie do 6 września, później odbędzie się głosowanie.

Jak dotąd, w Puławach zrealizowano już 62 projekty zaproponowane przez mieszkańców naszego miasta. 16 kolejnych doczeka się realizacji jeszcze w ciągu tego roku.

#pulawy #puławy #info pulawy #info puławy #wiadomosci pulawy #wiadomości puławy #deblin #dęblin #info deblin #info dęblin #wiadomosci deblin #wiadomości dęblin
#ryki #info ryki #wiadomosci ryki #wiadomości ryki #kazimierz #info kazimierz #wiadomosci kazimierz #wiadomości kazimierz #lubelskie #info lubelskie #wiadomosci lubelskie #wiadomości lubelskie #azoty puławy #azoty pulawy #budżet obywatelski #bo #projekty #urząd miasta