PUŁAWY: Przed nami podsumowanie Warsztatów Jazzowych

      Możliwość komentowania PUŁAWY: Przed nami podsumowanie Warsztatów Jazzowych została wyłączona

Od kilku dni z pawilonu Puławskiego Ośrodka Kultury, a także z gmachu Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ulicy Wróblewskiego, dobiegają dźwięki muzyki jazzowej. To młodzi muzycy doskonalą swoje umiejętności podczas lekcji, jakich udzielają im profesjonalni jazzmani.

Każdego wieczoru improwizowane popisy uczestników warsztatów rozbrzmiewają w puławskim Klubie Rejs – ale zaplanowano także dwa specjalne koncerty. W czwartek i w piątek, w Hotelu „Izabella” odbędą się występy podsumowujące tę edycję warsztatów. Jutro (11 lipca) swoimi umiejętnościami pochwalą się osoby z dwóch klas wokalnych, a pojutrze (12 lipca) przyjdzie czas na uroczysty Koncert Finałowy. Wówczas będzie można usłyszeć zarówno wokalistów, jak i instrumentalistów. Przed widzami zaprezentuje się także big band jazzowy, który aktualnie ćwiczy pod opieką puzonisty, Jacka Namysłowskiego.

Oba koncerty podsumowujące Warsztaty Jazzowe Puławy 2019 rozpoczną się o godzinie 19.00. Informacji na temat biletów udziela kasa „Domu Chemika”.

Źródło zdjęcia: https://domchemika.pl/aktualnosci,2019-07-10,koncerty-finalowe-warsztatow-jazzowych.html