PUŁAWY: Tego jeszcze nie było! Ćwicz za darmo w centrum miasta

      Możliwość komentowania PUŁAWY: Tego jeszcze nie było! Ćwicz za darmo w centrum miasta została wyłączona

Pierwsza sesja miejskich zajęć fitness odbędzie się w najbliższy czwartek. To projekt, który zaproponowali sami mieszkańcy, biorący udział w ubiegłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego.

Każdy, kto chciałby wziąć udział w bezpłatnych ćwiczeniach gimnastycznych, może zjawić się pojutrze na puławskim Placu Chopina. Zajęcia rozpoczną się o 18.30 i potrwają przez godzinę. To będzie świetna okazja, żeby w miłej atmosferze zadbać o swoją kondycję. Zaproszone są osoby w różnym wieku, każdy kto chce zadbać o siebie, a jednocześnie ciekawie spędzić czas. Trzeba przynieść ze sobą matę, dobry humor i zapał do ćwiczeń.

Czwartkowe warsztaty to oczywiście dopiero inauguracja całego cyklu, który potrwa do końca września. Zajęcia na placu Chopina będą odbywać się w każdy czwartek o 18.30, a także w każdą sobotę, w Marinie Puławy, od godziny 17.00.

Źródło zdjęcia: https://www.pulawy.eu/artykuly/bezplatne-zajecia-fitness-dla-mieszkancow,41906.htm

#pulawy #puławy #info pulawy #info puławy #wiadomosci pulawy #wiadomości puławy #deblin #dęblin #info deblin #info dęblin #wiadomosci deblin #wiadomości dęblin
#ryki #info ryki #wiadomosci ryki #wiadomości ryki #kazimierz #info kazimierz #wiadomosci kazimierz #wiadomości kazimierz #lubelskie #info lubelskie #wiadomosci lubelskie #wiadomości lubelskie #azoty puławy #azoty pulawy #fitness #plac chopina #marina #gimnastyka #bo