Redaktor Polskiego Radia Lublin potrzebuje naszej pomocy

      Możliwość komentowania Redaktor Polskiego Radia Lublin potrzebuje naszej pomocy została wyłączona

Jako redakcja Radia Impuls i portalu tonaszregion.pl przyłączamy się do szczytnej akcji pomocy redaktorowi Piotrowi Wróblewskiemu. Wspaniały dziennikarz Polskiego Radia Lublin potrzebuje funduszy na leczenie – immunochemioterapię.

Dziennikarz Polskiego Radia walczy z ciężką chorobą – rakiem gruczołowym płuc. W ciągu niespełna dwóch tygodni udało się zebrać potrzebną kwotę – na konto Fundacji Gwiazda Nadziei wpłynęło niemal 70 tysięcy złotych.

Dzięki temu redaktor Piotr otrzyma potrzebne mu leki. Zbiórka na pomagam.pl jeszcze się nie kończy. Piotra można wspierać wybierając odnośnik „immunoterapia nowotworowa” z linkiem wróbel1950.

Na pomagam.pl trafią także fundusze zebrane podczas aukcji obrazów malarzy z Kazimierza Dolnego, związanych z Konfraternią Sztuki i lubelskim środowiskiem artystycznym, którą kazimierscy Przyjaciele Piotra Wróblewskiego organizują w Jatkach na małym rynku w sobotę 22 sierpnia o 17.00.

Kierowniczy gabinet Domu Kuncewiczów (na jeden dzień) to także jedna z nagród na rzecz Piotra Wróblewskiego – zachęca oddział Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym. Aukcję, którą z przyjaciółmi organizuje kazimierska marszandka Jolanta Brennenstuhl, poprowadzi Magdalena Fijałkowska z Radia Lublin.

 

(fot. Radio Lublin)