RENATA KOWALSKA: Kochasz torty? To ostrzegamy przed zaglądaniem tutaj!!!

Uwaga, po odsłuchaniu tej rozmowy kubki smakowe mogą nie wytrzymać! Bo czy jest ktoś taki, kto na widok pięknego tortu nie myśli o jego zjedzeniu? Owszem, owszem – zaraz podniosą się głosy w stylu: bynajmniej, nigdy w życiu, bomba kaloryczna…, lecz zaraz za tym dochodzi głęboko skrywane „ja”, które mówi: ZJEŚĆ!

I już dodaję – to wyłącznie moje subiektywne wynurzenia, bowiem w stosunku do tortów jestem zdecydowanie nieobiektywny. A jak to wyszło dzisiaj (we wtorek) Maciejowi Dobrowolskiemu, który zaprosił w samo południe do studia Radia Puławy 24 – 97,2 FM słynną, nie tylko w Puławach, kreatorkę i stylistkę tortów (to chyba najtrafniejsze określenia) RENATĘ KOWALSKĄ, właścicielkę puławskiej cukierni „Słodki Zakątek”.

Pasją pani Renaty są torty, które sama tworzy nie tylko pod kątem estetycznym ale przede wszystkim smakowym. Fragment cukierniczego kunsztu możecie zobaczyć w zamieszczonej galerii zdjęć a całą rozmowę wysłuchać tutaj.

W razie czego – ostrzegaliśmy 🙂

 

 

 

 

Źródło zdjęć: redakcja, Renata Kowalska – archiwum własne

3 comments on “RENATA KOWALSKA: Kochasz torty? To ostrzegamy przed zaglądaniem tutaj!!!

  1. Łosia

    Niesamowite, naprawde. Słyszałam o tek pani duzo dobrego śle nie miałam okazji wypróbować. Mam nadzueje, ze kiedyś będę miala

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.