Rolniku, spisz się przez Internet – i wygraj nagrody!

      Możliwość komentowania Rolniku, spisz się przez Internet – i wygraj nagrody! została wyłączona

Powszechny Spis Rolny trwa już od ponad miesiąca. Wszyscy polscy rolnicy, także ci z naszego regionu, powinni do końca listopada znaleźć chwilę czasu na udzielenie odpowiedzi na ważne pytania. A nawet szybciej, jeśli chcą przy okazji coś wygrać.

O tym, w jaki sposób można przystąpić do spisu, już informowaliśmy – podpowiadając, że brak domowego Internetu wcale nie jest przeszkodą, bo są dostępne jeszcze inne metody, w tym telefoniczna. Jednak jak się okazuje, warto w miarę możliwości skorzystać ze specjalnej, internetowej aplikacji.

Rolnicy, którzy usiądą przy własnym komputerze albo przy sprzęcie w Gminnym Punkcie Spisowym, muszą skorzystać z danych do logowania, które dostali w te wakacje w liście z Głównego Urzędu Statystycznego. Teraz zachęca ich do tego jeszcze szansa na wygranie nagród rzeczowych – bo Urząd organizuje specjalną loterię. Wśród osób, które spiszą się samodzielnie, poprzez internetową aplikację, trzy razy będą rozlosowane laptopy, tablety i przenośne dyski twarde.

Pierwsze losowanie nagród już 20 października, a kolejne 3 i 23 listopada. O wszystkich szczegółach można przeczytać TUTAJ.

Nie masz Internetu? Spisz się przez telefon!