Ruszyły przygotowania do opolskiego Kiermaszu Bożonarodzeniowego

      Możliwość komentowania Ruszyły przygotowania do opolskiego Kiermaszu Bożonarodzeniowego została wyłączona

Dokładnie za miesiąc odbędzie się Kiermasz Bożonarodzeniowy, organizowany przez Opolskie Centrum Kultury. Ale uwaga, bo podobnie jak wszystkie inne wydarzenia kulturalne, z racji epidemii także ten kiermasz będzie zupełnie inny niż zwykle.

Wszystko odbędzie się w przestrzeni wirtualnej: lokalne rękodzieło, świąteczne dekoracje i różnego rodzaju smakołyki będą zaprezentowane na stronie internetowej – a przy wirtualnych zakupach będzie obowiązywała zasada „kto pierwszy ten lepszy”. OCK tym razem zaprasza na spotkanie na swojej witrynie.

To wszystko 16 grudnia, ale już teraz Opolskie Centrum Kultury czeka na zgłoszenia wystawców, którzy chcieliby wziąć udział w tegorocznym kiermaszu. To mogą być rękodzielnicy, cukiernicy, piekarze, Koła Gospodyń Wiejskich, różne organizacje i stowarzyszenia, które przygotowują coś specjalnego z okazji Świąt Bożego Narodzenia – i chcą to wystawić na sprzedaż.

Każdy musi zadzwonić pod numer: 81 827 25 67 – i poprosić do telefonu Edytę Zdun albo Beatę Wojewodę-Teresińską. A ważne szczegóły i formularze można znaleźć TUTAJ.