RYKI: Święto Miasta i Dożynki (także w rytmach disco-polo)

      Możliwość komentowania RYKI: Święto Miasta i Dożynki (także w rytmach disco-polo) została wyłączona

Zabawa w rytmie przebojów z lat 60-tych i 70-tych i szaleństwo w kolorowych proszkach. To tylko niektóre atrakcje jakie czekały na mieszkańców Ryk podczas tegorocznego święta miasta.

W sobotę na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie brakowało licznych stoisk gastronomicznych, straganów z zabawkami i słodyczami. Najmłodsi mogli tego dnia skorzystać z wielu animacji i zabaw, spotkać „prawdziwych piratów”, czy skorzystać z przejażdżki na kucyku. Największą popularnością cieszyły się jednak wyrzuty kolorowych proszków holi. Na scenie lata młodości, nieco starszym ryczanom przypomniał zespół The Postman, który zaprezentował największe hity Beatlesów, czy Czerwonych Gitar. Na zakończenie przed publicznością wystąpiła gwiazda wieczoru – grupa Feel z Piotrem Kupichą na czele. Imprezę zakończył tradycyjny pokaz sztucznych ogni.

To jednak nie był koniec zabawy w Rykach. W niedzielę w tym samym miejscu odbyły się bowiem dożynki powiatowo-gminne podczas których wystąpili: Winyl Band i MeGustar.