Spore zmiany, ale i spore oczekiwania. Azoty-Puławy powalczą o powrót na podium

      Możliwość komentowania Spore zmiany, ale i spore oczekiwania. Azoty-Puławy powalczą o powrót na podium została wyłączona

To będzie wyjątkowy sezon dla Klubu Sportowego „Azoty-Puławy”. Po raz pierwszy w ponad 15-letniej historii Klubu dwa zespoły wystąpią w dwóch najwyższych klasach rozgrywkowych w Polsce. Zarówno zawodnicy pierwszego zespołu, jak i pierwszoligowcy już rozpoczęli przygotowania.

Pierwsza ekipa Azotów-Puławy została diametralnie przebudowana. Po ubiegłym sezonie odeszło wielu zawodników. Podczas poniedziałkowej prezentacji klubowe koszulki odebrali dobrze już znani w Puławach – Michał Szyba, Rafał Przybylski i Bartek Kowalczyk oraz zupełnie nowi zawodnicy – Antoni Łangowski, Jakub Moryń, Dawid Dawydzik i Michał Skwierawski. Strój meczowy otrzymał również jeden z najskuteczniejszych zawodników Azotów-Puławy II, wychowanek Klubu, debiutant w I zespole – Kacper Mchawrab. Z kolei nominacje na trenerów odebrali Michał Skórski i Piotr Pezda.

Również w II zespole Azotów-Puławy zaszło sporo zmian. Kacper Adamczuk i wspomniany Mchawrab zostali graczami pierwszej drużyny. Z kolei do składu włączeni zostali młodsi zawodnicy, trenujący dotychczas w ekipach juniorskich. W przyszłym sezonie I ligi puławską młodzież poprowadzą Piotr Dropek i Karol Goś.