PORADY EKSPERTA: JAROSŁAW KRUK (TRANS-KRUK) – Piękne otoczenie?… wymaga odwagi i ryzyka

      Możliwość komentowania PORADY EKSPERTA: JAROSŁAW KRUK (TRANS-KRUK) – Piękne otoczenie?… wymaga odwagi i ryzyka została wyłączona

Piękne i estetyczne otoczenie wymaga dużego zaangażowania i ciężkiego sprzętu, a Polacy mają coraz większe ambicje, aby mieszkać w zadbanym miejscu. 

Zagospodarowanie terenów zielonych, czyli m.in. wycinka i podcinka drzew, ma duże znaczenie dla bezpieczeństwa i estetyki otoczenia, w którym żyjemy. Na czym polegają zadania specjalne, jeśli chodzi o uporządkowanie zaniedbanej działki? Kiedy należy wykorzystać specjalistyczny sprzęt do pracy na wysokościach?

 

Podnośnik koszowy i rębak, do czego służą wymienione urządzenia? Prace na wysokościach są obciążone dużym ryzykiem – jakie więc trzeba mieć predyspozycje do takich czynności? W jakich porach roku można wykonywać wycinkę i podcinkę drzew? Impregnacja dachów i mycie elewacji to kolejne zabiegi, które pozwalają mieszkać w czystych i estetycznych budynkach.

 

O nietypowych sytuacjach podczas zagospodarowania terenów, czyli na przykład o niepokornym drzewie, na którym trzeba było wykonać niemal operację oraz o zmieniającym się stylu życia, posłuchacie w trzeciej części audycji.