Sylwestrowa impreza na Placu Chopina

      Możliwość komentowania Sylwestrowa impreza na Placu Chopina została wyłączona

Wielkimi krokami zbliżają się ostatnie imprezy tego roku. Chodzi oczywiście o bale sylwestrowe. Ale do dyspozycji mamy nie tylko przystrojone restauracje.

Tradycyjnie możemy wziąć udział w sylwestrach miejskich organizowanych na placach w centrach miast. W jednej z takich miejskich imprez mogą wziąć udział puławianie. Wzorem ubiegłych lat odbędzie się ona na placu Chopina przed Urzędem Miasta.

Tegorocznego Sylwestra rozpocznie zespół ABBA M, który przygotował covery ABBY i Boney M. Nie zabraknie takich przebojów jak: „Mamma Mia”, “Dancing Queen” czy „Rivers of Babylon” i „Daddy cool”. Zobaczymy także widowiskowy pokaz pirotechniki scenicznej. W programie przewidziane są także konkursy dla mieszkańców.

Następnie przyjdzie czas na główną gwiazdę tej nocy. Na scenie pojawi się BOVSKA, czyli Magda Grabowska-Wacławek. Puławianie będą mogli posłuchać oryginalnych brzmień i ciekawego wokalu artystki. Zapraszamy wszystkich, którzy w niepowtarzalnej atmosferze miejskiej zabawy chcą powitać Nowy Rok! Impreza rozpoczyna się o 23:00.

Nie znaleziono galerii.