Ta zima będzie bardzo kolorowa!

      Możliwość komentowania Ta zima będzie bardzo kolorowa! została wyłączona

Sezon na ferie zimowe w pełni. Lubelscy uczniowie co prawda już przygotowują się do myśli, że w poniedziałek znów czekają na nich szkolne ławki. Tymczasem dzieci i młodzież z województwa mazowieckiego muszą jeszcze dwa tygodnie poczekać na swoją przerwę od nauki – ale już jutro mogą zacząć planować, co będą robić podczas swoich ferii.

Bo właśnie w tę sobotę Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaczyna przyjmować zapisy na przygotowywane już zajęcia. A na liście zajęć, które uprzyjemnią spędzanie zimy w mieście, są między innymi warsztaty artystyczne, ale nie tylko. Dzieci i młodzież będą rozwijać swoje talenty plastyczne, muzyczne i wokalne, ale czekają także warsztaty rekreacyjne czy ekologiczne.

Będzie wiele okazji, żeby nauczyć się tańczyć, żeby nauczyć się grać na ukulele albo na skrzypcach. Organizatorzy zapraszają też dzieci razem z ich mamami, bo wiedzą że wspólna zabawa też może być dobrą zimową przygodą. Szczegółowy plan na kozienicką zimę w mieście, a także pełny regulamin, można znaleźć na stronie www.dkkozienice.pl.