Targowiska w Puławach znów zaproszą na zakupy!

      Możliwość komentowania Targowiska w Puławach znów zaproszą na zakupy! została wyłączona

Już jutro (22 kwietnia) będzie można wybrać się na plac targowy przy ulicy Dęblińskiej, a w najbliższą sobotę (25 kwietnia) lokalni rolnicy będą sprzedawali swoje produkty na placu przy ulicy Składowej.

 

Takie decyzje podjął zarządca obu targowisk, czyli spółka Nieruchomości Puławskie. Każdy, kto zechce skorzystać z okazji i kupić warzywa, owoce i inną żywność z naszych stron, musi jednak pamiętać o zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

Chodzi przede wszystkim o noszenie maseczek i rękawiczek ochronnych oraz o zachowywanie bezpiecznych odległości, przynajmniej 2-metrowych. W kolejce do jednego stoiska mogą stać 3 osoby, a żeby podejść i zacząć kupować, trzeba zaczekać aż poprzedni klient odejdzie. Same stoiska też będą od siebie oddalone, rzadziej rozstawione na wyznaczonym placu – i co bardzo ważne, zabronione jest handlowanie gdziekolwiek poza wyznaczonym terenem.

A po to, żeby każdy podczas zakupów mógł zadbać o higienę rąk, na targowiskach pojawią się trzy mobilne stanowiska z płynem odkażającym. Targowiska przy puławskich ulicach Dęblińskiej i Składowej znów zatętnią życiem, ale to bardzo ważne, żeby dzień targowy minął także bezpiecznie.