Teatr lalek przedstawia, “Dom Chemika” zachęca

      Możliwość komentowania Teatr lalek przedstawia, “Dom Chemika” zachęca została wyłączona

Najmłodsi mieszkańcy Puław, którzy teraz zostają w domach i narzekają na nudę, mogą się z nią rozprawić, korzystając z pomocy „Domu Chemika”. Jak już informowaliśmy puławskich rodziców, Puławski Ośrodek Kultury, na swoim facebookowym profilu regularnie publikuje materiały z podpowiedziami zabaw i różnych twórczych zajęć.

Ale z pomocą „Domu Chemika” można też miło i pożytecznie spędzić czas, oglądając pouczające, bajkowe opowieści. Chodzi o teatralne przedstawienia, przygotowane przez Teatr Lalek „Muchomor”, zapisane i udostępnione w Internecie. Najmłodsi, zwłaszcza ci, którzy stęsknili się już za takimi inscenizacjami, mogą we własnych domach obejrzeć spektakle z udziałem aktorów i teatralnych lalek.

Puławski Ośrodek Kultury zamieszcza na swojej stronie internetowej i na facebookowym profilu linki do nagrań. Do obejrzenia jest przedstawienie pod tytułem „W krainie czekoladowej rzeki”, które wystawiono na scenie „Domu Chemika” i spektakl pod tytułem „Baśń o rycerzu bez konia”

Teatr Lalek „Muchomor” to oczywiście jedna z grup teatralnych, która działa przy Puławskim Ośrodku Kultury. Od lat swoją przygodę z teatrem zaczynają tu młodzi puławianie, którzy skończyli 10 lat, a oprócz gry aktorskiej fascynują ich także teatralne lalki. „Muchomor” wiele razy, z sukcesami, reprezentował Puławy na Ogólnopolskich Puławskich Spotkaniach Lalkarzy.

Źródło zdjęcia: www.domchemika.pl