Teatralna opowieść o kosmosie – w czwartek w Puławach

      Możliwość komentowania Teatralna opowieść o kosmosie – w czwartek w Puławach została wyłączona

Już jutro w sali widowiskowej „Domu Chemika” będzie mowa o czarnych dziurach, gwiazdach, nicości albo czwartym wymiarze – różne fascynujące, naukowe tajemnice staną się bardziej zrozumiałe dzięki wysiłkom twórców specjalnego spektaklu.

W jaki sposób powstał wszechświat i czy kiedyś przestanie istnieć? Co było przedtem, a co stanie się potem? Trudne pytania i jeszcze trudniejsze odpowiedzi wyjaśniają się w pełnej humoru inscenizacji – zrealizowanej przez Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum”.

Teatralna adaptacja książki Bogusia Janiszewskiego pt. “Wielkie, gorące, szybkie PUFF” będzie zrozumiała nawet dla tych, którzy nigdy nie interesowali się astrofizyką. Jak mówi jeden z bohaterów, kosmiczna rozróba trwa na całego, a scena pełna jest wektorów i pracząstek, ożywionych form oraz aktorskiej energii.

Wszystko to w rodzinnym spektaklu, który w ten czwartek (16 września) odbędzie się w Puławach: o godz. 17:00, w sali widowiskowej POK „Dom Chemika”. Bilety w cenie 15 złotych są do nabycia w kasie Ośrodka (tel. 81 458 67 21). Organizatorzy zaznaczają, że przedstawienie jest przeznaczone dla widzów od 8 roku życia.