Ten konkurs wraca – ale trochę inaczej

      Możliwość komentowania Ten konkurs wraca – ale trochę inaczej została wyłączona

Już wkrótce w Zwoleniu znów zostanie odkryty niejeden „Ukryty Talent” – ale tegoroczna edycja miejskiego talent show będzie miała charakter wirtualny.

Ze względu na epidemię, uczestnicy nie spotkają się tym razem na jednej scenie – tym razem każdy kto chciałby pochwalić się swoim talentem, powinien przesłać organizatorom nagranie swojego występu. Maksymalnie 4-minutowe filmiki można nadsyłać do końca maja, czyli najpóźniej do tej niedzieli. Już 1 czerwca ruszy głosowanie, także w trybie online, które wyłoni zwycięzców – to internauci zdecydują, które występy i jakie unikalne talenty zasłużą sobie na pieniężne nagrody.

Przypomnijmy, że ten konkurs zadebiutował w Zwoleniu w ubiegłym roku – a mieszkańcy miasta i okolic zaskoczyli organizatorów ogromną ilością zgłoszeń i wyjątkowymi prezentacjami. W tej inauguracyjnej edycji zwyciężył taniec, ale warto zaznaczyć że uczestnikami konkursu mogą być osoby posiadające jakikolwiek, niezaprzeczalny talent. To niepowtarzalna okazja, żeby przedstawić wszystkim swoje niezwykłe umiejętności i wprawić w osłupienie widzów.

Szczegółowy regulamin nietypowej edycji konkursu „Ukryty Talent” jest zamieszczony na stronie internetowej zwoleńskiego Domu Kultury – bezpośredni link zamieszczamy TUTAJ.