Terenowy rajd rowerowy z Puław do Bochotnicy – w tę sobotę!

      Możliwość komentowania Terenowy rajd rowerowy z Puław do Bochotnicy – w tę sobotę! została wyłączona

Walka o Puchar Rowerowej Stolicy Polski albo zbieranie punktów w ramach akcji Aktywne Puławy – to dwa powody, żeby w tę sobotę wziąć udział w rajdzie organizowanym przez Centrum Informacji Turystycznej.

To będzie nieco wymagająca wycieczka do Bochotnicy – uczestnicy przejadą 24 kilometry, głównie przez wąwozy Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. U celu podróży zwiedzą ruiny zamku Esterki, a wracając, wejdą też na Górę Trzech Krzyży w Parchatce. Ze względu na trudy podróży i terenowy charakter trasy, organizatorzy doradzają udział osobom z dobrą kondycją – i z doświadczeniem w takich przejazdach.

Wycieczka będzie bezpłatna, wystarczy w sobotę (12 czerwca) zjawić się kwadrans przed godziną 9.00 na puławskim Skwerze Niepodległości – ze sprawnym rowerem, energią do działania i dobrym humorem. Po skompletowaniu listy uczestników, rajd się rozpocznie.

Przypominamy, że w czerwcu każda rowerowa przejażdżka będzie przybliżać Puławy do zdobycia Pucharu Rowerowej Stolicy Polski. Warto się upewnić, że ma się uaktywnioną aplikację na smartfonie – i warto wykorzystywać wolne chwile na jazdę na rowerze. O szczegółach przypominamy TUTAJ.