Topnieją lubelskie zapasy krwi – w czwartek oddaj krew na Azotach!

      Możliwość komentowania Topnieją lubelskie zapasy krwi – w czwartek oddaj krew na Azotach! została wyłączona

W ten czwartek (17 lutego) siedziba dyrekcji naczelnej puławskich Azotów będzie czekała na każdego, kto chciałby zostać krwiodawcą.

Klub Honorowych Dawców Krwi „Dar Życia”, który działa przy Grupie Azoty Puławy, zachęca wszystkich dorosłych i zdrowych mieszkańców miasta i okolic do bezinteresownej pomocy potrzebującym. Zbiórkę krwi poprowadzą jak zawsze pracownicy lubelskiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa – i ponownie na kilka godzin zajmą salę konferencyjną nr 16. Rejestracja potrwa od 8.30 do 13.00, ale zapisy już ruszyły.

Żeby wziąć udział w czwartkowej zbiórce, trzeba wcześniej skontaktować się z organizatorami. Wystarczy wysłać wiadomość SMS ze swoim imieniem i nazwiskiem pod numer 609 933 998.

Jak informuje lubelskie Centrum, tego samego dnia nieczynny będzie oddział mieszczący się w puławskim szpitalu – zbiórka terenowa będzie jedyną okazją do tego, żeby w najbliższy czwartek oddać krew. Wsparcie krwiodawców jest teraz bardzo cenne – ponieważ w krytycznym stanie są lubelskie zapasy grup A i 0 (zwłaszcza Rh-).

Źródło plakatu: Klub HDK “Dar Życia”