Truskawkowe konkursy czekają właśnie na ciebie!

      Możliwość komentowania Truskawkowe konkursy czekają właśnie na ciebie! została wyłączona

Gmina Puławy ma dla swoich mieszkańców kolejne konkursy – tym razem związane z truskawkami. Te pyszne owoce właśnie królują w naszym jadłospisie, a mogą też skłonić do twórczej pracy, niekoniecznie kulinarnej.

Konkurs „Truskawkowe inspiracje” to zachęta do tego, żeby przedstawić właśnie truskawki przy pomocy własnego artystycznego talentu. Można malować, rzeźbić, wyszywać, dziergać, tkać, wyplatać z wikliny – a to tylko kilka przykładów. Każdy może wybrać dowolną technikę rękodzieła – a efekty swojej pracy trzeba koniecznie sfotografować i wysłać do Urzędu Gminy Puławy pocztą elektroniczną (na adres: sekretariat@pulawy.gmina.pl).

Zdjęcia trafią później na facebookowy profil tej gminy i tam, dzięki polubieniom internautów, zostanie wyłoniony zwycięzca – i w jego ręce trafi tablet. Co bardzo ważne, to konkurs dla wszystkich mieszkańców powiatu puławskiego, a czas na nadsyłanie zdjęć jest do 6 lipca. Regulamin i wzór karty zgłoszeniowej są do znalezienia TUTAJ.

Mniej czasu mają zaś hodowcy owoców, którzy chcieliby zawalczyć w konkursie na najdorodniejszą truskawkę – takie okazy można przynosić do Urzędu Gminy Puławy do 30 czerwca. Tu o zwycięstwie zadecyduje ciężar wyhodowanej truskawki. Właściciel najbardziej imponującego owocu dostanie podobną nagrodę rzeczową, jak w przypadku poprzedniego konkursu – tablet. A link do szczegółowego regulaminu tej rywalizacji i potrzebnych dokumentów, zamieszczamy TUTAJ