Turniej siatkówki plażowej – w tę sobotę w Marinie!

      Możliwość komentowania Turniej siatkówki plażowej – w tę sobotę w Marinie! została wyłączona

Już w tę sobotę – siatkarskie święto w Puławach, czyli kolejne aktywne wyzwanie w ramach „Lata z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji”.

24 lipca spotykamy się na puławskiej Marinie, tam właśnie o godzinie 10.00 rozpocznie się turniej piłki siatkowej, popularnej „plażówki”. Wziąć udział może dosłownie każdy! Od najmłodszych po najstarszych – oldbojów. O której godzinie się spotykamy i od której godziny możemy się zapisywać? Mówi Wojciech Biel, pracownik MOSiR do spraw Sportu i Rekreacji:

 

Puławskie turnieje siatkowej piłki plażowej to historia, która rozpoczęła się blisko 30 lat temu. Nie powinniśmy takiego wydarzenia opuszczać, zwłaszcza, że jest to turniej amatorski, który od lat łączy pokolenia, a sportowe zmagania pozwalają utrzymać wakacyjną figurę.

Do aktywnego spędzenia tej soboty zapraszają wspólnie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach i Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, a Radio Impuls jest patronem medialnym wydarzenia. Podpowiadamy, że w te wakacje turniej powtórzy się jeszcze raz, w sierpniu.