Tylko dziś ogromna reklama PRAWIE ZA GROSZE dla firm z Puław i okolic

      Możliwość komentowania Tylko dziś ogromna reklama PRAWIE ZA GROSZE dla firm z Puław i okolic została wyłączona

Radio Impuls nadaje już od niemal dwóch tygodni – a choć jego znakiem rozpoznawczym jest zasięg rozciągający się od Lublina do Radomia, nasze serce wciąż bije w Puławach. To tu znajduje się nasza redakcja, tu powstają nasze pomysły i tu najbaczniej śledzimy aktualne wydarzenia. Służymy puławianom informacjami i rozrywką, chcemy też służyć tutejszym przedsiębiorcom.

Od tygodnia witamy kolejne miejscowości, do których dociera nasz sygnał – chcemy przywitać też wszystkich lokalnych przedsiębiorców, proponując im przygotowanie GIGANTYCZNEJ KAMPANII REKLAMOWEJ, za grosze. Każdego dnia mieliśmy taką ofertę dla przedsiębiorców z konkretnych miast – dziś przyszła pora na PUŁAWY.

Jeśli to właśnie w Puławach albo w jakimś zakątku ziemi puławskiej prowadzisz swoją firmę i chcesz, by dowiedzieli się o niej inni – możemy Ci w tym pomóc. O Twoich usługach usłyszą mieszkańcy znacznej części województwa lubelskiego i wschodnich terenów ziemi radomskiej.

Przekonaj się, co chcemy Ci zaproponować, zadzwoń pod numer 723 902 219. Oferta PRAWIE ZA GROSZE jest aktualna tylko DZIŚ, 23 września.