Tym chodnikiem już można spacerować!

      Możliwość komentowania Tym chodnikiem już można spacerować! została wyłączona

Modernizacje dróg w naszym regionie trwają w najlepsze – a ich efekty cieszą i samorządowców, którzy zrealizowali założone plany, i mieszkańców, którzy mają do dyspozycji odnowione, komfortowe drogi.

Kolejna dobra wiadomość tego rodzaju nadchodzi z gminy Sieciechów, a konkretnie z miejscowości Wola Klasztorna. Tutaj piesi mogą już spacerować po zupełnie nowym chodniku, który pojawił się przy drodze powiatowej nr 1731W, prowadzącej z Sieciechowa do Gniewoszowa. Zbudowano go w sumie za 200 tysięcy złotych, przy czym większość kosztów pokryły władze powiatowe, które dofinansowały remont kwotą 150 tysięcy złotych, resztę pieniędzy wyłożyła gmina.

Teraz, nowym chodnikiem można wygodnie przejść ponad 450 metrów. Wczoraj (21 maja) spotkali się tu przedstawiciele lokalnych władz i firmy, która wykonała wszystkie prace – razem przespacerowali się nowym chodnikiem, oglądając efekty remontu, a na koniec podpisali protokół odbioru całej inwestycji. Swój podpis złożyli między innymi starosta powiatu kozienickiego Andrzej Jung, wójt gminy Sieciechów Arkadiusz Guba i Jakub Siedlecki z Przedsiębiorstwa Usługowo-Handlowego BRUK-BUD.

Źródło zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Kozienicach