Uwaga mieszkańcy gminy Gniewoszów!

      Możliwość komentowania Uwaga mieszkańcy gminy Gniewoszów! została wyłączona

Aktualna sytuacja epidemiczna i wprowadzone ograniczenia skłaniają nas do rezygnowania ze spotkań twarzą w twarz.

A tymczasem w gminie Gniewoszów zbliża się pora odczytów wodomierzy. Żeby zachować ważne i potrzebne zasady bezpieczeństwa, władze gminy proszą mieszkańców trzech miejscowości, żeby samodzielnie sprawdzili, co wskazują ich liczniki i  żeby przekazali te dane do Urzędu Gminy.

Chodzi o miejscowości Regów Stary, Oleksów i Borek. Każdy, kto mieszka w jednym z tych miejsc, powinien sprawdzić swój wodomierz, a potem skontaktować się z Urzędem Gminy w Gniewoszowie – telefonicznie albo elektronicznie. Trzeba to zrobić najpóźniej 16 kwietnia, czyli w ten czwartek.

Ci, którzy wolą zadzwonić, powinni wybrać numer 48 621 50 03 – a później wewnętrzny 22 albo 24. Żeby z kolei przesłać dane elektronicznie, trzeba wysłać wiadomość na adres gmina@gniewoszow.pl.

W urzędzie wkrótce zostaną przygotowane faktury, które trafią do mieszkańców. Żeby zapłacić za zużytą wodę, także warto skorzystać z nowoczesnych udogodnień, to znaczy zrobić przelew online – numer rachunku, na jaki należy przelewać pieniądze, też został udostępniony przez Urząd Gminy: 83 8736 0006 2006 3200 0084 0001.