W przyszłą niedzielę będzie głośno w Kłoczewie

      Możliwość komentowania W przyszłą niedzielę będzie głośno w Kłoczewie została wyłączona

Zabrzmią tam piosenki żołnierskie i patriotyczne – a zaśpiewają je ci, którzy zgłoszą się do specjalnie organizowanego przeglądu. A przygotowują go wspólnie Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej”, Gminny Ośrodek Kultury w Kłoczewie, Powiat Rycki i Wojskowe Koło Łowieckie „Diana” ze Stężycy.

Organizatorzy zapraszają do udziału w tym muzycznym wydarzeniu grupy wokalne: takie w których działają osoby dorosłe, także seniorzy. Każdy zespół będzie miał 10 minut na to, żeby zaśpiewać dawne, czasem już zapomniane melodie. Jednocześnie na pewno uda się odkryć niejeden muzyczny talent.

Powiatowy Przegląd Piosenki Patriotycznej, Powstańczej i Żołnierskiej „Wspólne dobro – Ojczyzna” odbędzie się już po raz drugi. Przesłuchania odbędą się w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kłoczewie już w następną niedzielę, 24 listopada – ale wszyscy chętni powinni zgłosić się do organizatorów do tego poniedziałku. Właśnie 18 listopada jest ostatnia szansa na złożenie kart zgłoszeniowych, a trzeba je dostarczyć do siedziby Lokalnej Grupy Działania. Szczegóły, w tym regulamin i wzór potrzebnych dokumentów są do przeczytania i pobrania na stronie internetowej powiatu ryckiego.

 

Nie znaleziono galerii.

 

Źródło zdjęcia: https://www.ryki.powiat.pl/kultura-i-oswiata/n,80663,ii-powiatowy-przeglad-piosenki-patriotycznej-powstanczej-i-zolnierskiej-wspolne-dobro-ojczyzna.html